TED’16 Dream: Opening Night in Cinemas


Není mnoho událostí, na které se nedočkavě těší miliony fanoušků po celém světě, které naživo může vidět jen málo přes tisícovku prominentních diváků, jsou beznadějně vyprodané několik měsíců předem a nejlevnější lístek na ně stojí 8 500 dolarů. Právě takovou událostí jsou konference TED, celosvětový fenomén přednášek největších osobností naší doby: vědců, umělců, podnikatelů, vizionářů.

TED’16 DREAM: Opening Night in Cinemas

úterý 16.2.2016 od 20:00 (přímý přenos s časovým posunem pro Evropu)

Délka představení: 120min.
anglicky bez českých titulků

Úplně poprvé přichází do kin přenos ze slavnostního zahájení hlavní týdenní konference v kanadském Vancouveru – diváci na celém světě tak dostanou šanci být u zrodu nových inspirativních myšlenek, které stojí za to šířit. Jednotlivé přednášky (TED Talks) spojí tentokrát téma „Sen”. Prezentace se dotknou největších vizí, které jsme schopni si vysnít, a navodí atmosféru optimismu, který představí současný svět v tom nejlepším světle.

Slavnostní zahájení letošní TED konference nebude vysíláno online, program byl letos sestaven pouze pro speciální uvedení v kinech.

TED (Technology, Entertainment, Design) je prestižní konference, která se už od roku 1984 každoročně koná pod heslem „myšlenky hodné šíření”. Skládá se z inspirativních dynamických 18-ti minutových vystoupení předních umělců, vynálezců, světových lídrů a vizionářů, kteří poutavě mluví na témata psychologie, vědy, designu, vzdělání, byznysu nebo lidského štěstí. Mezi přednášejícími jsou kapacity oceněné Nobelovou cenou, Pulitzerovou cenou i Oscarem, z politiků zde vystoupili například Bill Clinton nebo Al Gore. Měsíčně dosahují TED přednášky sdílené na internetu 80 milionů zhlédnutí.

English text:
Aerofilms is proud to present for the first time ever, the global phenomenon known simply as TED – a thriving movement propelled by ideas that are transforming the world. The program, debuting to the general public, will have the previously unthinkable opportunity to experience the “opening night” of TED’s legendary annual conference, alongside its equally legendary VIP audience.

More info in English here www.tedtalksincinemas.com.

Trailer

 

Seznam kin / Participating Cinemas

16.02.2016 | 20:00
Praha | Bio Oko
web kina
16.02.2016 | 20:00 Brno | Scala
web kina
16.02.2016 | 20:00 České Budějovice | Kotva
web kina
16.02.2016 | 20:00 Liberec | Varšava
web kina

 

Fotogalerie